Projekty Divadla Bohemia od jeho vzniku v roce 2005

Atlantida , podzim 2005 ( projekt – Karel Bednarski )

Cesta na severní pól ,premiéra duben 2006 ( projekt – Marek Miček ),na podzim hostovaní v New Yorku

Muzikál Krysař , premiéra jaro 2007,repríza podzim téhož roku ( projekt - Petra Vyletalová a Roman Hruška )

Dívčí válka , premiéra 2008 ( projekt - Petra Vyletalová a Radka Kutálková - Veverková )

V roce 2008 jsme poprvé pripravili pro naše nejmenší Dětský den s divadlem Bohemia. Bohužel se musel zrušit kvuli špatnému počasí.

V roce 2009 jsme opět reprízovali divadelní hru Dívcí válka,a konečně jsme v cervnu uskutecnili náš první,vydařený Dětský den.V prosinci téhož roku jsme odstartovali také první Vánoce s divadlem Bohemia.

V roce 2010 jsme připravovali pro naše krajany další muzikál Tajemství , ( projekt - Roman Hruška ). K premiére představení nedošlo kvuli zranení jedné z hlavních postav. Dětský den a Vánoce s divadlem opět s velkým úspechem.

České nebe ,premiéra 2011 ( projekt - Jan Indy Málek ),několikrát reprízovano.V létě Dětský den a koncem roku Vánoce s divadlem.

V roce 2012 jsme poprvé udelali pro naše nejmenší Velikonoce s krtečkem,opět Dětský den,a na podzim jsme představili našim divákum náš dosud největší projekt,muzikál Madonna Mia, projekt a režie Martina Kutak a Iva Slezingerová ( hudba ).A samozřejmě Vánoce s divadlem,tentokrát i s loutkovým.

Rok 2013

Náš první Divadelní ples v březnu, s programem z muzikálu Madonna Mia, měl obrovský úspech, a jsme rádi,že začínáme něco nového.V létě jsme opet připravili pro naše nejmenší Dětský den “Z pohádky do pohádky”,a nyní pro vás v nejbližší dobe připravujeme veselou divadelní hru “Pravda o zkáze Titaniku” ( projekt - Jaroslav Kutak ).V zimě se pak mužete tešit na Vánocní pohádku s Krakonošem ,zábavou pro male i velké, a nebude chybět ani Santa !
ENGLISH